Atrakcyjny projekt domu o rozbudowanej bryle i ciekawie rozplanowanych wnętrzach. W projekcie uwagę przykuwa kolorystyka wykonanej z płytki mineralnej elewacji – czarny. Zabieg wprowadzony celowo dla pokreślenia nowoczesnego charakteru tradycyjnej formy oraz rozrzeźbionej bryły budynku, które w otoczeniu naturalnej zieleni tworzą bardzo interesującą kompozycję.
Układ poszczególnych brył budynku podporządkowano strefowaniu funkcji, której układ zapewnia komfortowe warunki dla rodziny wielodzietnej. Z uwagi na dedykowanie projektu dla działek z wjazdem od strony południowej w bryle frontowej zaprojektowano garaż dwustanowiskowy, za którym zaprojektowano boczne wejście. Jest to układ bardzo uniwersalny dla lokalizacji na wybranej działce z uwagi na możliwość zmiany usytuowania bramy garażowej, która pozwala na obracanie budynku. Zabieg ten nie wpływa na odbiór budynku zachowując nadal atrakcyjność strefy wejściowej.
Bryła centralna to dominanta domu, w której zaprojektowano przestrzeń dzienną z kuchnią, jadalnią oraz wysokim do kalenicy pokojem dziennym, który na poddaszu łączy się przestrzennie z antresolą. Ostatnia najdalsza część budynku to strefa „ciszy” – gabinet mogący pełnić funkcję pokoju gościnnego, na poddaszu sypialnia główna z łazienką. Strefa nocna na poddaszu uzupełniona została o trzy pokoje, łazienkę oraz pralnię.
Projekt spełni wymagania osób pracujących w domu  z uwagi na lokalizacje w obrębie parteru, jak również poddasza gabinetu.
Projekt dedykowany dla działek z wjazdem od strony południowej.

GOTOWY PROJEKT DOMU House x32

 

powierzchnia użytkowa razem259.46m2
powierzchnia mieszkalna219.73m2
garaż, kotłownia39.72m2
powierzchnia podłóg273.24m2
powierzchnia zabudowy204.31m2
szerokość budynku19.54m
długość budynku16.84m
minimalne wymiary działki27.54 x 24.84m
wysokość w kalenicy8.46m
kąt nachylenia dachu
45.00°
ilość pokoi7
ilość miejsc garażowych2
CENA PROJEKTU

7200,00 

  Zamówienie rysunków szczegółowych do projektu

  Wersja podstawowaWersja lustrzana

  Wybór projektu nie polega wyłącznie na dopasowaniu go do własnej estetyki i wymagań funkcjonalnych. Projekt domu musi również być odpowiedni dla działki budowlanej, spełniając wymogi zawarte w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego / Decyzji o warunkach zabudowy, a także w 'Warunkach technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie’. Aby móc ubiegać się o pozwolenie na budowę, konieczne jest spełnienie m.in. takich warunków jak: powierzchnia zabudowy, wysokość budynku, odpowiednia geometria dachu czy zachowanie przepisowych odległości od działek sąsiednich. Jeżeli nie jesteś pewny czy projekt nadaje się do Twojej działki, zapraszamy do skorzystania z formularza dostępnego poniżej. Chętnie i bezpłatnie sprawdzimy, czy wybrany przez Ciebie projekt spełnia wszelkie wymogi.

   Imię i nazwisko

   Adres e-mail

   Telefon

   Miejscowość

   Numer działki

   Dodatkowe uwagi na temat lokalizacji budynku na działce

   Czy działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego?TakNie

   W przypadku braku MPZP, prosimy o wysyłkę skanu decyzji o warunkach zabudowy na adres biuro@dompp.pl

   Projekt gotowy dla wielu Inwestorów nie jest optymalny i wymaga wprowadzenia zmian w układzie funkcjonalnym, aby dopasować go do indywidualnych wymagań przyszłych mieszkańców. Jeżeli planujesz wprowadzenie zmian w projekcie gotowym, zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza – bezpłatnie sprawdzimy czy są one uzasadnione i opłacalne.

    Imię i nazwisko

    Adres e-mail

    Telefon

    Miejscowość

    Numer działki

    Planowane zmiany w trakcie adaptacji

    Strona używa reCAPTCHA:
    Polityka prywatności
    Warunki.

    W przypadku chęci zamówienia projektu w lustrzanym odbiciu, prosimy o zaznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu zamówienia projektu.
    Projekt wielokrotnego zastosowania spełnia wszystkie aktualne wymagania stawiane przez prawo budowlane, rozporządzenia oraz Eurokody. Szczegółowy opis zawartości projektu dostępny jest na stronie https://dompp.pl/zawartosc-projektu/

    Adaptacja projektu gotowego jest obowiązkowym etapem na drodze uzyskiwania pozwolenia na budowę. Po zakupie projektu gotowego, architekt, który podejmie się adaptacji, musi dopasować projekt gotowy do warunków lokalnych panujących na działce oraz wymagań prawa miejscowego i budowlanego.

    Konieczne jest również sporządzenie przez architekta projektu zagospodarowania terenu, na którym zostanie dokładnie określone m.in. położenie domu na działce.

    Zajmujemy się kompleksową obsługą formalną inwestycji, od wprowadzenia zmian w projekcie, jego adaptacji do konkretnej działki, aż do uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę na terenie całej Polski. 

    Więcej o adaptacji projektu można znaleźć tutaj : https://dompp.pl/adaptacja-projektu/

    DomPP.pl do projektu dołącza bezpłatną zgodę na:
    – realizację budynku w lustrzanym odbiciu;
    – zmianę materiałów budowlanych elementów konstrukcyjnych budynku tj. fundamenty, ściany, stropy, schody, więźba dachowa pod warunkiem zachowania bezpieczeństwa konstrukcji budynku i jego ochrony cieplnej;
    – zmianę usytuowania wewnętrznych ścian konstrucyjnych i niekonstrukcyjnych pod warunkiem zachowania bezpieczeństwa konstrukcji;
    – zmianę wymiarów zewnętrznych budynku w zakresie 5%;
    – zmiana kąta nachylenia dachu w zakresie 5%;
    – podpiwniczenie budynku w całości lub części;
    – zmianę usytuowania i geometrii schodów wewnętrznych;
    – zmianę usytuowania ścian działowych i wewnętrznych otworów drzwiowych;
    – zmianę wewnętrznych instalacji sanitarnych i elektrycznych z dostosowaniem ich do warunków przyłączenia oraz aranżacji wnętrz;
    – zmianaę źródła ciepła oraz instalacji centralnego ogrzewania z dostosowaniem jej do warunków przyłączenia, lokalnych możliwości oraz aranżacji wnętrz;
    – zmianę sposobu wentylacji budynku, a w przypadku rezygnacji z realizacji instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła wyraża się zgodę na doprojektowanie kominów wentylacyjnych;

    Jeżeli planujesz zmiany wykraczające poza powyższy zakres – skontaktuj się z nami – przeanalizujemy możliwość ich wprowadzenia oraz wpływ na bezpieczeństwo i funkcjonalność domu, a jeżeli nie pogorszy ona tych warunków, wystawimy bezpłatną zgodę na pożądane zmiany w projekcie – https://dompp.pl/kontakt/

    Przed zamówieniem projektu proszę się upewnić, czy spełnia warunki prawa miejscowego oraz Państwa wymagania. Pomóc w tym mogą lokalni architekci lub nasza pracownia – bezpłatnie sprawdzamy możliwość wprowadzenia zmian w projekcie oraz możliwość jego wybudowania na wybranej działce.

    Naszym Klientom umożliwiamy zwrot dokumentacji w ciągu 30 dni lub jej wymiany w ciągu 60 dni kalendarzowych liczonych od momentu odbioru przesyłki.

    Mając jednak na uwadze, ze każda dokumentacja projektowa jest przygotowywana na indywidualne zlecenie zamawiającego, dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi zwrot projektu. 

    Dla Państwa komfortu oraz możliwości zapoznania się z dokumentacją, jeden z egzemplarzy projektu architektonicznego pozostaje niezaplombowany, pozostawiając Państwu sposobność do szczegółowej analizy projektu i omówienia z architektem bądź wykonawcą.
    Kosztorys wysyłany drogą elektroniczną nie podlega zwrotowi.

    Rzuty

    Parter

    Poddasze

    Technologia

    ściany
    dwuwarstwowe:
    bloczki silikatowe + styropian 20cm
    posadowienie
    płyta fundamentowa
    należy dostosować do lokalnych warunków gruntowych
    na etapie adaptacji możliwa zmiana posadowienia na ławy fundamentowe
    dach – konstrukcja
    tradycyjna więźba ciesielska
    dach – pokrycie
    dachówka płaska
    elewacje
    płytka mineralna

     

    Kosztorys

    Osoby zainteresowane projektem zapraszamy do kontaktu.

    e-mail: biuro@dompp.pl
    tel: +48 518 800 886