Pracownia

Witamy na DomPP.pl – stronie autorskich projektów gotowych pracowni projektowej Majchrzak.

DomPP.pl, będący integralną częścią działalności Pracowni Projektowej Majchrzak, koncentruje się na tworzeniu kompletnych dokumentacji projektowych dla budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego.

Oferujemy Państwu katalog projektów powtarzalnych (gotowych), wśród których znajdują się domy parterowe, domy z poddaszem użytkowym, domy piętrowe.. w skrócie cała gama projektów mających wspólne cechy : dużą funkcjonalność zaprojektowanych pomieszczeń oraz nowoczesny design bryły budynku.

Jednak DomPP.pl to nie tylko projekty powtarzalne do wielokrotnego zastosowania. Z największą przyjemnością i zaangażowaniem podejmujemy się również projektów indywidualnych, zwanych również projektami na zamówienie, idealnie dopasowanych do potrzeb, gustu oraz możliwości Inwestorów.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, a przy pojawiających się wątpliwościach co do wyboru projektu i jego późniejszej adaptacji do działki budowlanej z przyjemnością doradzimy.

Mamy nadzieję, że prezentowane projekty przypadną do Państwa gustu i przygodę z realizacjami czterech kątów rozpoczną Państwo z naszą pracownią.

logo

Majchrzak Pracownia Projektowa jest firmą architektoniczną oferującą pełny zakres usług projektowych i inżynierskich. Na rynku obecni jesteśmy od 1995r., wcześniej pod nazwą “Assa Design” i “AssaProjekt”, a od 2010r. jako “Majchrzak Pracownia Projektowa”.
Nad całością procesu inwestycyjnego oraz nad zespołem realizującym projekty architektoniczne czuwa arch. Renata Majchrzak, projekty branżowe innych specjalności opracowywane są przez zespół współpracujących z nami podwykonawców konstruktorów, inżynierów sanitarnych, inżynierów elektryków, geodetów, geologów…
Zespół ten jest modyfikowany w zależności od charakteru inwestycji, tak aby zapewnić inwestorowi jak najwyższy poziom obsługi i jak największe korzyści.

Na zlecenia klientów indywidualnych, biznesowych i instytucji państwowych:
– realizujemy projekty budowlane i wykonawcze we wszystkich branżach i specjalnościach;
– przygotowujemy koncepcje architektoniczne i pełną analizę planowanej inwestycji;
– przygotowujemy inwentaryzacje budowlane jako materiał wyjściowy dla projektowanych inwestycji lub w celach zweryfikowania i udokumentowania stanu faktycznego zarządzanej nieruchomości;
– przy projektach przejmujemy odpowiedzialność za proces uzgodnieniowy, wyręczając naszych klientów podczas długiego, biurokratycznego procesu zatwierdzeń;
– przygotowujemy dokumentację kosztorysową dla procedur przetargowych;
– wykonujemy ekspertyzy techniczne

Nasza pracownia posiada ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej z tytułu wykonywania zawodu architekta.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji oraz zapraszamy do zapoznania się z dotychczasowymi projektami i współpracy.

Dane firmy 

ul. Jana Kilińskiego 11 m.2
Oleśnica, 56 – 400

Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, VI wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

KRS 0000347679
wysokość kapitału zakładowego: 150 000,00zł

NIP PL 8971759016
REGON 021176458

Kontakt

www.dompp.pl/kontakt