Projekt nowoczesnego opartego na współczesnych trendach domu z poddaszem użytkowym i dużym czterostanowiskowym garażem. Cechą charakterystyczną projektu jest oparcie stylistyki zewnętrznej na tradycyjnej bryle z dachem dwuspadowym otoczonej nowoczesnymi elementami jakim są w tym przypadku duży częściowo zadaszony taras oraz dobudowany parterowy garaż, na którym uzupełniona została funkcja rekreacyjna w postaci tarasu na stropie. Elementem nadającym lekkość całej bryle są duże szklenia jednocześnie zapewniające właściwe nasłonecznienie pomieszczeń mieszkalnych.
Układ bryłowy z podziałem funkcjonalnym podkreślony został zewnętrznymi materiałami wykończeniowymi utrzymującymi budynek w monochromatycznej tonacji koloru szarego. Całość tworzy efekt nowoczesnego budynku mieszkalnego, którego otoczenie podkreśli jego walory architektoniczne.
Rozdział materiałów zewnętrznych ma swoją kontynuację w układzie wewnętrznym budynku. Strefa wejściowa wraz z garażem wysunięta przed ścianę frontową podkreślona drewnem ociepla wejście zapraszając do wnętrza, w którym pomieszczenia zaprojektowano z zachowaniem zasady strefowania funkcji. W obrębie dużego wygodnego przedsionka zaprojektowano pomieszczenia pomocnicze z przechodnią garderobą łączącą dom z garażem. W ramach strefy wejściowej zaprojektowano również pokój gościnny mogący jednocześnie pełnić funkcję gabinetu posiadającego bezpośrednie wyjście na zewnątrz.
Strefa dzienna parteru to przestronny pokój dzienny z jadalnią i półotwartą kuchnią uzupełnioną o spiżarnię. Cała powierzchnia dzięki dużym oknom tarasowym jest jasna, nasłoneczniona, a zadaszone elementy tarasu zapewniają właściwy cień w okresie letnim oraz idealne miejsce odpoczynku i spożywania posiłków na zewnątrz.
Na poziomie poddasza wzdłuż elewacji ogrodowej zaprojektowano dwa duże pokoje. Sypialnia główna z łazienką i garderobą umieszczona przy ścianie szczytowej posiada wysokie szklenia i pełna wysokość do kalenicy dachu. Zabieg ten podnosi walory użytkowe zespołu „master bedroom”
Strop nad garażem wykorzystano dla uzupełnienia funkcji rekreacyjnej zaplanowanej w obrębie towarzyszącej klatce schodowej powierzchni.
Projekt, który wyróżnia się swoją architekturą, połączeniem tradycji, nowoczesności i przemyślanej funkcji.

GOTOWY PROJEKT DOMU House x25

powierzchnia użytkowa razem266.33m2
powierzchnia mieszkalna190.34m2
garaż, kotłownia75.99m2
powierzchnia podłóg274.93m2
powierzchnia zabudowy285.75m2
szerokość budynku24.44m
długość budynku12.54m
minimalne wymiary działki39.94 x 20.54m
wysokość w kalenicy9.73m
kąt nachylenia dachu
45.00°
ilość pokoi6
ilość miejsc garażowych4
CENA PROJEKTU

7700,00 

Poprzednia najniższa cena: 7700,00 .

  Zamówienie rysunków szczegółowych do projektu

  Wersja podstawowaWersja lustrzana

  Wybór projektu nie polega wyłącznie na dopasowaniu go do własnej estetyki i wymagań funkcjonalnych. Projekt domu musi również być odpowiedni dla działki budowlanej, spełniając wymogi zawarte w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego / Decyzji o warunkach zabudowy, a także w 'Warunkach technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie’. Aby móc ubiegać się o pozwolenie na budowę, konieczne jest spełnienie m.in. takich warunków jak: powierzchnia zabudowy, wysokość budynku, odpowiednia geometria dachu czy zachowanie przepisowych odległości od działek sąsiednich. Jeżeli nie jesteś pewny czy projekt nadaje się do Twojej działki, zapraszamy do skorzystania z formularza dostępnego poniżej. Chętnie i bezpłatnie sprawdzimy, czy wybrany przez Ciebie projekt spełnia wszelkie wymogi.

   Imię i nazwisko

   Adres e-mail

   Telefon

   Miejscowość

   Numer działki

   Dodatkowe uwagi na temat lokalizacji budynku na działce

   Czy działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego?TakNie

   W przypadku braku MPZP, prosimy o wysyłkę skanu decyzji o warunkach zabudowy na adres biuro@dompp.pl

   Projekt gotowy dla wielu Inwestorów nie jest optymalny i wymaga wprowadzenia zmian w układzie funkcjonalnym, aby dopasować go do indywidualnych wymagań przyszłych mieszkańców. Jeżeli planujesz wprowadzenie zmian w projekcie gotowym, zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza – bezpłatnie sprawdzimy czy są one uzasadnione i opłacalne.

    Imię i nazwisko

    Adres e-mail

    Telefon

    Miejscowość

    Numer działki

    Planowane zmiany w trakcie adaptacji

    Strona używa reCAPTCHA:
    Polityka prywatności
    Warunki.

    W przypadku chęci zamówienia projektu w lustrzanym odbiciu, prosimy o zaznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu zamówienia projektu.
    Projekt wielokrotnego zastosowania spełnia wszystkie aktualne wymagania stawiane przez prawo budowlane, rozporządzenia oraz Eurokody. Szczegółowy opis zawartości projektu dostępny jest na stronie https://dompp.pl/zawartosc-projektu/

    Adaptacja projektu gotowego jest obowiązkowym etapem na drodze uzyskiwania pozwolenia na budowę. Po zakupie projektu gotowego, architekt, który podejmie się adaptacji, musi dopasować projekt gotowy do warunków lokalnych panujących na działce oraz wymagań prawa miejscowego i budowlanego.

    Konieczne jest również sporządzenie przez architekta projektu zagospodarowania terenu, na którym zostanie dokładnie określone m.in. położenie domu na działce.

    Zajmujemy się kompleksową obsługą formalną inwestycji, od wprowadzenia zmian w projekcie, jego adaptacji do konkretnej działki, aż do uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę na terenie całej Polski. 

    Więcej o adaptacji projektu można znaleźć tutaj : https://dompp.pl/adaptacja-projektu/

    DomPP.pl do projektu dołącza bezpłatną zgodę na:
    – realizację budynku w lustrzanym odbiciu;
    – zmianę materiałów budowlanych elementów konstrukcyjnych budynku tj. fundamenty, ściany, stropy, schody, więźba dachowa pod warunkiem zachowania bezpieczeństwa konstrukcji budynku i jego ochrony cieplnej;
    – zmianę usytuowania wewnętrznych ścian konstrucyjnych i niekonstrukcyjnych pod warunkiem zachowania bezpieczeństwa konstrukcji;
    – zmianę wymiarów zewnętrznych budynku w zakresie 5%;
    – zmiana kąta nachylenia dachu w zakresie 5%;
    – podpiwniczenie budynku w całości lub części;
    – zmianę usytuowania i geometrii schodów wewnętrznych;
    – zmianę usytuowania ścian działowych i wewnętrznych otworów drzwiowych;
    – zmianę wewnętrznych instalacji sanitarnych i elektrycznych z dostosowaniem ich do warunków przyłączenia oraz aranżacji wnętrz;
    – zmianaę źródła ciepła oraz instalacji centralnego ogrzewania z dostosowaniem jej do warunków przyłączenia, lokalnych możliwości oraz aranżacji wnętrz;
    – zmianę sposobu wentylacji budynku, a w przypadku rezygnacji z realizacji instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła wyraża się zgodę na doprojektowanie kominów wentylacyjnych;

    Jeżeli planujesz zmiany wykraczające poza powyższy zakres – skontaktuj się z nami – przeanalizujemy możliwość ich wprowadzenia oraz wpływ na bezpieczeństwo i funkcjonalność domu, a jeżeli nie pogorszy ona tych warunków, wystawimy bezpłatną zgodę na pożądane zmiany w projekcie – https://dompp.pl/kontakt/

    Przed zamówieniem projektu proszę się upewnić, czy spełnia warunki prawa miejscowego oraz Państwa wymagania. Pomóc w tym mogą lokalni architekci lub nasza pracownia – bezpłatnie sprawdzamy możliwość wprowadzenia zmian w projekcie oraz możliwość jego wybudowania na wybranej działce.

    Naszym Klientom umożliwiamy zwrot dokumentacji w ciągu 30 dni lub jej wymiany w ciągu 60 dni kalendarzowych liczonych od momentu odbioru przesyłki.

    Mając jednak na uwadze, ze każda dokumentacja projektowa jest przygotowywana na indywidualne zlecenie zamawiającego, dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi zwrot projektu. 

    Dla Państwa komfortu oraz możliwości zapoznania się z dokumentacją, jeden z egzemplarzy projektu architektonicznego pozostaje niezaplombowany, pozostawiając Państwu sposobność do szczegółowej analizy projektu i omówienia z architektem bądź wykonawcą.
    Kosztorys wysyłany drogą elektroniczną nie podlega zwrotowi.