MAJCHRZAK PRACOWNIA PROJEKTOWA
facebook picasa pinterest
facebook instagram pinterest

Projekty domów małych i tanich cieszą się coraz większym powodzeniem. Dzięki nieskomplikowanej konstrukcji, coraz lepiej dostępnych materiałów szkoleniowych, filmów instruktażowych na portalach jak YouTube dla laików czy instrukcji dostawców i producentów materiałów budowlanych, projekty gotowe małych domów są coraz chętniej realizowane siłami własnymi inwestorów.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przygotowaliśmy ofertę domów łatwych w budowie i nie rujnujących domowego budżetu. Dzięki dopasowaniu projektu do własnych potrzeb oraz budżetu, modyfikując jego układ funkcjonalny czy wygląd elewacji, możliwe jest wybudowanie naszych projektów w dużej części polegając wyłącznie na sobie.
Projektując domy z tej kategorii, duży nacisk kładliśmy na prostotę i ekonomię stosowanych rozwiązań – otwory okienne dopasowane są do prefabrykowanych nadproży, dostępnych od ręki na składach budowlanych, rozpiętości stropów dopasowane są do gęstrożebrowych systemów, których realizacja na własną rękę nie powinna sprawiać żadnych problemów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą projektów gotowych, a w razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości bądź zainteresowania jednym z projektów, prosimy o kontakt.