MAJCHRZAK PRACOWNIA PROJEKTOWA
facebook picasa pinterest
facebook instagram pinterest

Projekty domów z garażem jednostanowiskowym stanowią kompromis pomiędzy ekonomią a wygodą użytkowania domu – nie jest elementem mocno podrażającym inwestycję – zajmuje zazwyczaj około 20m2, a z pewnością ułatwi codziennie funkcjonowanie. W deszczowy dzień nie trzeba moknąć, wysiadając czy wsiadając do auta, w upalne lato samochód nie zamienia się saunę, a zimą nie zachodzi potrzeba codziennego odśnieżania.
Garaż jednostanowiskowy w bryle budynku to również miejsce, gdzie mężczyźni zajmują się swoim hobby, jakim jest majsterkowanie. Odpowiednio zaplanowany, pozwoli na zmieszczenie zarówno samochodu, jak i niezbędnych regałów czy stołów. Dodatkowo, w większości przypadków, garaż jednostanowiskowy to też pomieszczenie, w którym składuje się większość przydatnych w domu i ogrodzie rzeczy, jak ozdoby świąteczne, rowery, kosiarki czy łopaty.
Należy jednak pamiętać, aby projekt domu z garażem jednostanowiskowym był dobrze zaplanowany. Za mały garaż może być również utrapieniem – od utrudnionego wysiadania z auta z powodu zbyt wąskiego garażu, przez problemy z wjazdem długim autem z powodu za małej jego długości, po brak miejsca do składowania przez zbyt małą powierzchnię.